Akumulátorové vrtací a sekací kladivo STANLEY FATMAX

Vrtací kladivo je ideálním nástrojem pro vrtání do betonu, železobetonu nebo kamene. Kombinovaná vrtací kladiva však dokážou navíc umožnit také sekání, které lze využít pro sekání drážek pro kabely, nebo například odstraňování starých obkladů a dlažeb. Na rozdíl od příklepové vrtačky má vrtací kladivo podstatně vyšší energii rázu a vrtání například do betonu je tedy výrazně jednodušší.

Pokud je potřeba vrtat do betonu větší počet děr a pokud je navíc potřeba vrtat například do stropu.

FMCD900M1S  Bezuhlíkové kombinované akumulátorové vrtací a sekací kladivo SDS-plus 18 V, 1 akumulátor 4,0 Ah, úložná taška

Nenahraditelným pomocníkem se vrtací kladivo stává v případě, že je potřeba vrtat do betonu větší počet děr, zvláště pak pokud je potřeba vrtat například do stropu. V takovém případě vám tento pomocník ušetří mnoho fyzické námahy. Vzhledem k pneumaticko – mechanickému příklepu, který má nejvyšší účinnost bez přítlaku, se na kladivo nesmí tlačit.

V posledních letech si z důvodu snadné manipulace získávají akumulátorová vrtací kladiva stále větší oblibu zejména díky snadné manipulaci, zvláště pak při práci v místech, kde není možné připojení do elektrické sítě, anebo by bylo příliš složité natahovat prodlužovací kabely, například na stavbách, nebo při vrtání na balkonech či ve sklepech. Dále potom obecně při jakýchkoliv instalatérských nebo opravárenských činnostech, kde je potřeba rychle dokončit práci. Někdy je potřeba pouze vyvrtat pár otvorů a bylo by tedy zbytečné a komplikované natahovat kabely.

Lehká, kombinovaná kladiva tedy nabízí velmi univerzální použití od vrtání bez příklepu až po vrtání s výkonným pneumaticko – mechanickým příklepem, či sekání. Navíc jsou nenáročné na prostor a jejich hmotnost se celkem nijak výrazně neliší od běžných vrtaček.

V tomto roce společnost STANLEY FATMAX přináší novinku v sortimentu akumulátorových kombinovaných kladiv, a to kompaktní akumulátorové kombinované vrtací a sekací kladivo FMCD900. Toto kladivo se navíc nabízí v atraktivní cenové relaci a je k dispozici v několika variantách, jak bez akumulátoru, tak i s jedním akumulátorem a také se dvěma akumulátory.

STANLEY FATMAX v tomto roce přichází s novinkou v sortimentu akumulátorových kombinovaných kladiv. Kompaktní akumulátorové kombinované vrtací a sekací kladivo FMCD900 v atraktivní cenové relaci je k dispozici v několika variantách, bez akumulátoru, s jedním akumulátorem a se dvěma akumulátory.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *