Jak obsadit první místa ve vyhledávači

Otázka, kterou řešíte ve chvíli, kdy si vytvoříte svůj web. Jak to udělám, abych obsadil první místo ve vyhledávači? Co je pro to potřeba udělat? Jak to dělají ti ostatní, že jsou pod mými klíčovými slovy vidět? Jakou asi mají návštěvnost?

Na začátku může být těžké se v tom všem zorientovat. Nejdříve jedete metodu pokus omyl. Nastavíte si web tak, aby byl optimalizován pro klíčová slova, která si myslíte, že jsou hledaná. Pak web zaregistrujete do vyhledávačů a také do několika katalogů – jste si přečetli, že to je to SEO. Pak čekáte, protože to přeci trvá, než se projeví. A čekáte. A ono nic. Kde dělám chybu?

V první řadě je potřeba zamyslet se nad správnými klíčovými slovy. Jednak musí být hledaná, a jednak musí mít nějakou přiměřenou konkurenci, pokud jste nový čerstvý web. Nejprve si tedy uděláte analýzu klíčových slov a zjistíte si jejich hledanost. Určitě se vyhnete nejhledanějším termínům a vyberete si delší termíny s nižší hledaností, ale za to si jich vyberete více, takže v konečném důsledku to může dát dohromady tu samou hledanost, jako byste byli vidět pod tím hlavním nejvíce konkurenčním klíčovým slovem. Pomůže Vám k tomu keyword tool od Googlu a určitě i od skliku nástroj na klíčová slova.

pr články

Následně, když už jste si vybrali vhodná klíčová slova, je třeba optimalizovat texty na Vašem webu. Napíšete kvalitní články, které budou obsahovat dané termíny, přidáte relevantní obrázky, optimalizujete popisky obrázků a ve chvíli, kdy jste tedy hotovi s touto on page seo optimalizací, lze přejít k další části.

Nyní potřebujete získat zpětné odkazy. Už máte několik z katalogů. To je fajn, do počtu. Ale nyní je potřeba sehnat kvalitní odkazy z kvalitních domén, aby Vám ty odkazy předaly hodnotu a Váš web se mohl začít posouvat. Nejjednodušší a nejefektivnější řešení je získat kvalitní PR články. Snažte se vybírat takové, které budou umístěné na doménách s vysokým DA. Domény, které mají DA okolo 10 Vám moc hodnoty nepředají. Ale určitě bych stála o každý link s DA vyšším jak 15. Nejlepší je získat linky z domén s DA30+ a úplně neideálnější je DA70+. To už je rarita. Za velice dostupné ceny, řekl bych skoro až dotované, tyto služby seženete na webu kvalitnizpetneodkazy.cz.

Pusťte se do optimalizace a dostaňte svůj web co nejvýše to jde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *