Buďte IN! Legíny přicházejí opět na scénu!

Obdivované i zatracované. Chvíli OUT a právě nyní děsně IN. Letošní podzim zkrátka frčí legíny a Vy si tak můžete na chvíli odpočinout od těsných a nepohodlných džín a kalhot. O tom, že jsou legíny pohodlné, sexy a rozhodně trendy, totiž není nejmenších pochyb!

Legíny. Jako stvořené pro chladné dny.

Čas lehkých svršků, letních sukní a šatů je už pryč. A podzimní vítr si říká o teplejší oblečení – tedy spíše naše tělo. Legíny jsou tak skvělou volbou pro chladné a pochmurné dny, kdy chceme nejen honit parádu, ale také se zachumlat do tepla. Legíny se hodí k maxi košilím, dlouhým kabátům i huňatým svetrům. Naprosto dokonale budete vypadat, pakliže zvolíte legíny a k nim nějaký podzimní trenčkot. Ladně je můžete zkombinovat i s polobotkami na podpatku, kotníčkovými botkami či vysokými kozačkami.

Jaké legíny by neměly chybět ve vašem šatníku?

Legín je nespočet druhů – od rozličných materiálů, délek i vzorů a samozřejmě barev. Legíny si však můžete vybírat i dle módní kategorie.

V šatníku sexy smyslné ženy by rozhodně neměly chybět nějaké opravdu luxusní legíny, prvotřídní kousek, které jdou případně vzít i na slavnostnější okamžiky.  .

Sportovní legíny jsou ideální volbou pro všechny ženy milující spíše pánský styl oblékání a pohodlí především. Rozhodně je však využívejte výhradně ke sportovním či rekreačním účelům – v kanceláři v nich mnoho parády nevykouzlíte.

Naprostým hitem jsou pak džegíny, tedy legíny riflového vzhledu. Vypadají jako džíny, ale pohodlí Vám dopřejí dosytosti. Velmi žádané jsou tmavé denimové džegíny.

Legíny si můžete pořídit v různé délce, kombinovat je můžete také se vším a pořídit si můžete i modely s vyšším pasem, který letos frčí. Ať už chcete vyrazit na rande, pracovní schůzku nebo jen doma při vaření vypadat IN – legíny vás nikdy nezklamou.

 

A jedna rada na závěr. Tak jako u každého kousku oblečení i u legín – a obzvláště u nich – platí, že krapet soudnosti, a racionálního pohledu na vlastní postavu, není nikdy dosti :). A pokud si legíny nechcete odpustit, ani když je vaše postava plnější, držte se pravidla, že vrchní část oděvu by měla být k legínám volnější a dlouhá alespoň pod zadeček 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *