Samolepící etikety

Potřebujete označit vaše výrobky či zboží samolepící etiketou? Na trhu se dnes nachází celá řada dodavatelů a specializovaných tiskáren, které vám mohou s tímto požadavkem pomoci, ať už potřebujete samolepicí etikety čisté či barevné, dodávané v kotoučích, nebo v aršících. Tyto etikety jsou dostupné v různých materiálech, např. PE, PVC, PET.

Jsou vyráběny na papírových listech, nebo v ruličkách, které jsou vhodné do různých tiskových zařízení.

samolepici etikety

Kvalitní a levné řešení pro označení výrobků a zboží jsou samolepicí bílé etikety, které mohou sloužit i jako adresní štítky. Své uplatnění rozhodně najdou i například v kancelářských evidencích. Jednou z dalších, jistě velmi oceňovaných možností, je potisk samolepicích etiket čárovým kódem.

Pokud potřebujete své produkty či výrobky nějak speciálně odlišit, můžete si pořídit barevné samolepicí etikety, které svou výrazností budou nepřehlédnutelné.

Jestliže vlastníte obchod, nebo se zabýváte jakoukoliv činností, při níž je potřeba používat registrační pokladny s vlastní tiskárnou, potřebujete k jejich provozu pokladní kotoučky. V nabídkách si můžete například vybrat pokladní kotoučky TERMO, které mají vysokou kvalitu i maximální citlivost pro dlouhodobé uchování záznamu.

Jak již bylo výše zmíněno, etikety lze pořídit v různých velikostech a rozměrech aršíků či v kotoučích.

Etikety v kotoučích se také nabízejí v širokém sortimentu do termotransferových a termo tiskáren, dle požadavku zákazníka. Vyrábějí se papírové etikety, a to buď v lesklém, matném či hlazeném provedení, bílé nebo barevné, termo etikety a v neposlední řadě i plastové, různé doplňkové – například s čárovým kódem či s textem.

Významnou a praktickou pomůckou pro označování produktů či zboží jsou etiketovací kleště, s kterými velmi jednoduše označíte potřebné etikety na roli. S kleštěmi se výborně manipuluje a práce s nimi je snadná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *