Zábava se závodním simulátorem

Spousta z nás si z dětství až do dospělosti odnáší sen stát se kupříkladu jezdcem závodního auta. Dnešní doba, a její neustále se rozvíjející a zdokonalující technologické vymoženosti přeje lidské touze po adrenalinových zážitcích a adrenalinem z pořádné akční jízdy by asi pohrdl málokterý muž či chlapec (mnohdy samozřejmě i dívka). Touží po tom závodit s těmi nejlepšími piloty Formule 1, nebo se třeba spustit v ponorce až na dno oceánů, či strávit nějaký čas ve virtuální realitě.

závodní simulátor

Dnes je možné si tyto adrenalinové sny plnit mnohem jednodušeji než tomu bylo dříve.

Můžete si koupit jízdu v profesionálním plně pohyblivém simulátoru a vyzkoušet si jaké to je, sedět v kokpitu při burácení motorů jako ve skutečné formuli a prožít ten úžasný adrenalin jako při opravdových závodech Velké ceny. Dokonalé projekce a zvukové efekty vás opravdu přenesou do „skutečného závodu“ a vy si tak můžete splnit svůj dětský sen stát se závodním pilotem na některém ze světových okruhů.

Na trhu se dnes nabízí spousta zážitkových balíčků, které obsahují různé programy. A rozhodně je z čeho vybírat.  Ať už se jedná o rychlostní zkoušky Rallye (RZ), závody Formule 1, nebo například automobilové závody na okruhu v Brně.

Tyto programy mívají ještě další možnosti k výběru. Například simulátory pro 2 osoby, kdy se zážitek umocňuje tím více, že se můžete poměřit například s kamarádem, přítelem, či otec se synem. Takovýto zážitek plný emocí by byl jistě i velmi vítaným dárkem pro vaše přátele či rodinu.

Další možností je nabídka vytvoření simulátoru zcela dle vašich představ, kdy máte na výběr množství kvalitních komponent, od základního vybavení po ty nejmodernější technologie. Touto nabídkou svůj sen můžete dovést až k dokonalosti.

Máte-li tedy podobný sen a chcete vyzkoušet závodní simulátor, navštivte například webové stránky, kde se můžete dozvědět podrobnosti: http://www.victorysim.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *