Zahradní párty stany

Velmi oblíbenou součástí zahradních oslav se v poslední době stávají tzv. zahradní párty stany. Umožňují nám ochranu před nepřízní počasí, deštěm či větrem a zároveň chrání před sluncem.

Party stany se vyrábějí v mnoha provedeních, barvách i velikostech a rozhodně se dá říci, že na trhu je z čeho vybírat. Prvním krokem při výběru je vhodná velikost, kdy se samozřejmě rozhodujeme podle toho, kolik lidí se zhruba párty zúčastní. Jedná-li se o malou rodinnou oslavu, může postačit zahradní párty stan ve velikosti 3 x 3 metry. Jestliže ale hodláme na případné grilování pozvat i přátele či blízké sousedy, měli bychom již zvolit větší variantu – například 3 x 6 metrů. V případě, že pořádáme velkou oslavu, kdy plánujeme větší počet hostů, například při svatbách, firemních oslavách a podobně, pak je určitě potřeba zvolit ještě větší rozměr – 6 x 12 metrů. Ani tato velikost nás ale nemusí nijak limitovat. Výhodou párty stanů je také především jejich variabilita, kdy je možno vyjmout boční strany, poskládat a propojit vedle sebe více stanů.

Ani při výběru designu se nemusíme nijak omezovat, na výběr jsou možnosti různých typů, vzhledů, tvarů i barev.

Velmi důležitou otázkou při výběru je také konstrukce zahradního party stanu. Na trhu dnes existují dva hlavní typy konstrukcí, a to klasická, anebo nůžková konstrukce. Levnější variantou je samozřejmě klasická. Její nevýhodou se může zdát poněkud delší proces stavění. O něco dražší je varianta nůžkové konstrukce. Párty stan nůžkový postačí roztáhnout a připravit tím konstrukci pro umístění plachty. Tato varianta je výrazně rychlejší.

Se všemi dotazy, týkajícími se zahradního párty stanu vám určitě pomohou firmy, které se danou problematikou zabývají. Vyberte si spolehlivou společnost, která vám s výběrem a případným zapůjčením párty stanu pro vaši oslavu pomůže, zajistí dopravu včetně následné instalace stanu k vaší plné spokojenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *